Przejdź do treści

1% podatku

08.03.2016

Trwający właśnie czas rozliczeń podatkowych to najlepsza okazja na przekazanie 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

 

Szanowni Państwo,
trwający właśnie czas rozliczeń podatkowych to najlepsza okazja na przekazanie 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Gorąco zachęcamy do wspierania konkretnych inicjatyw społecznych. Jako Zarząd Fundacji Integralia, zwracamy się z poprośbą o przeznaczenie w tym roku 1 procenta podatku na realizowany przez nas projekt Inspiratorium.

W ramach Inspiratorium uczymy nowego spojrzenia na niepełnosprawność, m. in. poprzez historie spełnionych, niezależnych osób z niepełnosprawnością, warsztaty motywujące i przygotowujące do efektywnego poszukiwania pracy.

W ubiegłym roku dzięki hojności darczyńców zebraliśmy 21 733 złotych. Zaangażowanie wolontariuszy umożliwiło nam zorganizowanie 16 spotkań oraz warsztatów, z których skorzystało 54 uczestników. Wyrazy wdzięczności spływają niemal po każdym warsztacie, dlatego tym bardziej wierzymy, że kolejny rok pozwoli nam kontynuować rozpoczęte przedsięwzięcie. Jesteśmy przekonane, że odpowiednie ukierunkowanie osoby z niepełnosprawnością, stworzenie możliwości rozwoju potencjału oraz odrobina cierpliwości w wielu przypadkach procentuje i pozwala na szczęśliwe i spełnione życie.

Państwo też mogą dodać wiary i motywacji, tym którzy jej potrzebują. Jeden procent również zaprocentuje. Już teraz dziękujemy!

 

Z wyrazami szacunku

Monika Truszkowska-Bednarek
Prezes Zarządu Fundacji Integralia

Daria Uljanicka
Członek Zarządu Fundacji Integralia

 

Chcesz być na bieżąco?