Przejdź do treści

Film z akcji Fundacji Integralia z prestiżową nagrodą

30.09.2019

Film, który powstał w ramach akcji #NibyNaŻarty, zorganizowanej przez Fundację Grupy ERGO Hestia Integralia, otrzymał w sobotę prestiżową nagrodę podczas Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych.

IV Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbył się w sobotę w Poznaniu. W trakcie wydarzenia, trwającego w dniach 27-28 września, widzowie obejrzeli prawie 50 krótkich filmików przygotowanych przez 3 sektory: samorządy, biznes i NGO. Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe filmy reklamowe i promocyjne. Organizatorem jest Fundacja CSR Res Severa, która za zadanie przyjęła propagowanie działań, realizowanych w sposób odpowiedzialny, zgodny z siedemnastoma celami zrównoważonego rozwoju.

Fundacja Integralia pokazała w filmie nietypową akcję, którą zorganizowała na terenie ERGO Hestii. Jej – na początku nieświadomymi – uczestnikami byli pracownicy firmy. W ramach akcji fundacja udowodniła, jak rzadko zwraca się uwagę na utrudnienia, z którymi osoby z niepełnosprawnościami muszą zmagać się na co dzień. Komisja konkursowa doceniła pomysł i postanowiła przyznać Brązową Tarczę Sopockiemu Towarzystwu Ubezpieczeń ERGO Hestia w kategorii biznes.

Więcej na temat akcji #NibyNaŻarty można przeczytać, klikając w link.

Chcesz być na bieżąco?