Przejdź do treści

Giełda pracy dla osób z niepełnosprawnościami

12.09.2018

Fundacja Integralia jako partner zaprasza na XIII edycję wydarzenia promującego aktywizację zawodową od bieżącego roku pod nową nazwą – Sopocka Integracyjna Giełda Pracy, która odbędzie się dnia 20 września 2018r., w godzinach 10.00-13.00, w Sopotece. Organizatorem jest Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji oraz Urząd Miasta Sopotu.

Sopocka Integracyjna Giełda Pracy stanowi odpowiedź na potrzeby osób poszukujących pracy, w tym nieaktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnością. To także wydarzenie dedykowane organizacjom, firmom, przedsiębiorcom poszukującym pracowników oraz instytucjom udzielającym wsparcia osobom zmagającymi się z trudnościami.

Uczestnictwo w giełdzie to dobra okazja do przyjrzenia się bieżącej ofercie na lokalnym rynku pracy. To możliwość zapoznania się z wymaganiami i działalnością potencjalnych pracodawców z różnych sektorów gospodarki Trójmiasta w tym także wymiany doświadczeń, m.in. w zakresie korzyści płynących z zatrudnienia osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Polecamy udział w XIII Sopockiej Integracyjnej Giełdzie Pracy na której zaprezentuje się ok. 15-20 wystawców,  wszystkim osobom poszukującym pracy oraz chcącym zmiany swojej kariery zawodowej. Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.targipracy.sopot.pl oraz wydarzenia na portalu społecznościom https://www.facebook.com/events/473570973126160/  gdzie będą mogli się Państwo zapoznać się z wystawcami tegorocznej edycji Integracyjnej Giełdy Pracy!

Partnerzy: Sopoteka – galeria kultury multimedialnej, Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych INTEGRALIA, Centrum INTEGRACJA Gdynia, Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Fundacja Niesiemy Pomoc, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Integracji Społecznej w Sopocie prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Gdańsku.

Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl

Chcesz być na bieżąco?