Przejdź do treści

Inspirujemy do zmian podczas 10 Forum Inicjowania Rozwoju

19.11.2021

24 listopada 2021 r. odbędzie się jubileuszowe 10 Forum Inicjowania Rozwoju organizowane przez Up Foundation Fundację Inicjowania Rozwoju. Fundacja Integralia jako partner wydarzenia opowie o współpracy z pracodawcami, dzięki której możliwa jest organizacja staży dla osób z niepełnosprawnościami.

Organizacja staży to bardzo korzystna formuła pozwalająca otworzyć się na zatrudnienie pracownika z niepełnosprawnością. Podczas spotkania opowiemy, na czym polega współpraca i jakie są korzyści wynikające z takiego modelu zarówno dla osób z niepełnosprawnościami jak i dla pracodawców. Przekonamy, że to sytuacja WIN WIN, z każdej perspektywy. „Owocne relacje w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami” – to nazwa naszego wystąpienia, które odbędzie się w godzinach 13:25-13:40. Aby wziąć udział, należy dokonać rejestracji pod linkiem.

Forum to coroczna, największa na Pomorzu konferencja na rzecz współpracy międzysektorowej i zrównoważonego rozwoju. To także wkład pomorskiego biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych na rzecz 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 2030.​ W wydarzeniu wezmą udział m.in. z: Ewa Ewart, dr Joanna Jurga, Tomasz Stawiszyński, Marcin Popkiewicz, Przemek Staroń. Więcej szczegółów na temat konferencji można przeczytać na stronie: 10 Forum Inicjowania Rozwoju | UpFoundation (forumrozwoju.org.pl)

Chcesz być na bieżąco?