Przejdź do treści

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

04.05.2020

Od 16 lat prowadzimy działania w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnością w znalezieniu pracy. Jeśli ktokolwiek chciałby włączyć się w naszą aktywność, może to zrobić przy okazji zakupów w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę https://fanimani.pl/fundacjaintegralia/, kliknąć “Wspieram”, wybierać sklep i zrobić zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do wskazanej organizacji. Taką formułę wspierania organizacji pozarządowych umożliwia internautom portal FaniMani.pl.

Aby jeszcze bardziej uprościć ten proces należy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajkę albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. Wówczas, jeśli tylko będzie możliwość wsparcia podczas zakupów w internecie, pojawi się stosowny komunikat, a pomaganie „przy okazji” nie będzie wymagało żadnych dodatkowych czynności.

W ten sposób już prawie 2 mln zł trafiło do organizacji społecznych!

Pieniądze z uzyskanych przez nas darowizn w całości przekazywane będą na organizację staży dla osób z niepełnosprawnością. To dzięki nim co druga osoba z niepełnosprawnością znajduje stałą pracę.

Obecność na portalu FaniMani traktujemy jako sposób angażowania, społeczności zgromadzonej wokół fundacji, w realizację naszej misji. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji zakupów w internecie.” – mówi Monika Truszkowska-Bednarek, prezes Fundacji Integralia.

 

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1100 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

Chcesz być na bieżąco?