Przejdź do treści

Podsumowanie maja – Integralia inspiracją dla innych

07.06.2018

W maju Fundacja Integralia wraz z ERGO Hestią prezentowała trójmiejskim pracodawcom, przedstawicielom ogólnopolskich biur karier oraz gościom Forum Odpowiedzialnego Biznesu dobre praktyki z zakresu zatrudniania osób z niepełnosprawnością. Nie zabrakło również tematu komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami.

– Różnorodność, niepełnosprawność, współpraca organizacji pozarządowych i biznesu to tematy szczególnie nam bliskie. Maj był miesiącem, który pokazał, jak duża jest potrzeba  dyskusji w tym kontekście i uświadamiania kolejnych grup odbiorców. Cieszy nas, że Integralia wraz z ERGO Hestią zapraszana jest do grona tych pracodawców, którzy mogą być inspiracją dla innych. – mówi Monika Truszkowska-Bednarek, prezes zarządu Fundacji Integralia.

Przegląd minionych wydarzeń:

 

A tymczasem Integralia zaprasza na konferencję ”Kobiety wiedzą, co robią”, której partnerem jest ERGO Hestia. Podczas konferencji Natalia Kalocińska z Fundacji Integralii poprowadzi warsztat „Zmień perspektywę” – zapraszamy! Więcej na temat warsztatu można przeczytać w artykule „Jak świat widzi osoba niewidoma, jak słyszy niesłysząca? Przyjdź na warsztaty i się dowiedz”

Chcesz być na bieżąco?