Przejdź do treści

Podziękowanie dla Expodum

18.08.2023

Firma Expodum, specjalizująca się w produkcji namiotów plenerowych, postanowiła wesprzeć działalność Fundacji Grupy ERGO Hestia Integralia. Przekazała namiot do szybkiego montażu, z przeznaczeniem na organizację stoiska fundacji podczas wydarzeń w terenie.

– Serdecznie dziękujemy firmie Expodum za udzielone wsparcie materialne – powiedziała Monika Truszkowska-Bednarek, prezeska Fundacji Grupy ERGO Hestia Integralia. – Ten prosty w obsłudze namiot, znacząco ułatwi nam realizację wydarzeń plenerowych. Pracownice fundacji będą mogły sprawnie przygotować stoisko i skupić się na udzielaniu wsparcia osobom odwiedzającym. Dodatkowo, sam pobyt na stoisku stanie się bardziej przyjemny i komfortowy – dodała.

Tego typu inicjatywy ze strony firm, które wspierają działalność fundacji, zasługują na szczególne docenienie. Działalność non-profit często opiera się na hojności i wsparciu społeczności oraz prywatnych przedsiębiorstw. Firma Expodum, nie tylko pomaga w realizacji konkretnych potrzeb organizacji, ale także pokazuje swoje zaangażowanie w działania społeczne.

Chcesz być na bieżąco?