Przejdź do treści

Poznajcie Elę – nową doradczynię w Integralii

20.09.2021

Do zespołu Fundacji Integralia dołączyła Elżbieta Wojciszke, specjalistka ds. rekrutacji. Ela jest odpowiedzialna m. in. za realizację procesów rekrutacyjnych dla firm otwartych na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Ponadto prowadzi indywidualne konsultacje, podczas których doradza, jak i gdzie szukać możliwości podjęcia pracy.

„W pracy doradcy kariery i specjalisty ds. rekrutacji lubię używać metafory puzzli – trzeba mieć obraz całości, żeby wiedzieć jak poskładać poszczególne elementy. Trzeba też wiedzieć, jakich puzzli użyć w danym momencie. W trakcie spotkań ze mną, odnajdziesz pomysł na swoją drogę zawodową i ustalisz, jak się po niej poruszać.” – zachęca do spotkań Elżbieta Wojciszke, specjalistka ds. rekrutacji.

 

Konsultacje

Aby skorzystać z indywidualnych konsultacji, wystarczy umówić się na rozmowę. Zadzwoń pod numer: 727 026 619 lub napisz e-mail: agencjapracy@integralia.pl, by ustalić dogodny termin spotkania. Jesteśmy dla Was dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapraszamy do nowego miejsca działalności Integralii: Gdańsk, ul. Jelitkowska 47 (kompleks budynków ERGO Hestii). Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Istnieje również możliwość przeprowadzenia konsultacji w formule online.

Chcesz być na bieżąco?