Przejdź do treści

Warsztaty online „Zrób z nami CV i daj się poznać na LinkedIn!

14.07.2023

Zapraszamy na warsztaty online, które odbędą się 27 lipca oraz 3 sierpnia o godzinie 10:00. To wyjątkowa okazja, aby nauczyć się tworzenia profesjonalnego CV przy użyciu programu Canva oraz zdobyć wiedzę na temat tworzenia skutecznego profilu na LinkedIn.

Czy zastanawiałeś się, jak wyróżnić się na rynku pracy? Może chciałabyś lepiej wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe? Nasze warsztaty online są dedykowane osobom z niepełnosprawnościami, które chcą zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy.

Podczas tych dwugodzinnych warsztatów online, będziemy krok po kroku omawiać różne techniki tworzenia efektywnego CV w programie Canva oraz jak stworzyć profesjonalny profil na Linkedin. Dowiesz się, jak wyeksponować swoje umiejętności i doświadczenie, aby przyciągnąć uwagę pracodawców.

Liczba miejsc jest ograniczona do 20 uczestników, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, aby mieć pewność swojego miejsca.

Formularz rejestracyjny: https://forms.office.com/e/77xFFqBprY

 

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w korzystaniu z programu Canva lub Linkedin. Warsztaty są skonstruowane w sposób przystępny dla osób o różnym stopniu zaawansowania.

Nie przegap tej wspaniałej okazji! Zdobądź niezbędne umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces zawodowy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem fundacja@integralia.pl lub numerem telefonu 58 555 60 90.

 

Trenerka:

Ela Wojciszke – w Fundacji Integralia odpowiedzialna za procesy rekrutacji i szkoleń dla HR w firmach otwartych na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Prowadzi także coaching kariery i audyty dostępności architektonicznej.

 

Do zobaczenia na warsztatach!

Chcesz być na bieżąco?