Przejdź do treści

o nas

Integralia to partner w drodze. Unikalnej, wyjątkowej, Twojej. To wsparcie w kolejnych krokach. W przyszłość. Inspiracja w codziennym życiu. Pewny głos, tam gdzie niewygodna cisza. Integralia to siła w różnorodności oraz potencjał w działaniu razem. Integralia to W. Żadnych BEZ.

wartości integralii

 • talent

  Wierzymy, że wszyscy mamy do zaoferowania światu coś wartościowego, nawet jeśli sami tego nie dostrzegamy. W pracy z naszymi klientkami i klientami koncentrujemy się na odkrywaniu ich mocnych stron - to one są fundamentem dalszego rozwoju.

 • Inkluzywność

  Podpowiadamy, jak tworzyć świat bez barier, w którym każdy, bez względu na niepełnosprawność, ma prawo się rozwijać i spełniać zawodowe aspiracje. To przecież jedno z podstawowych praw człowieka.

 • Empatia

  Wiemy i przekonujemy innych, że zrozumienie potrzeb wynikających z niepełnosprawności jest kluczowe w podjęciu satysfakcjonującej współpracy. W wielu przypadkach niepełnosprawność wpływa na codzienne funkcjonowanie, ale przy odpowiednim doborze usprawnień większość trudności znika.

 • Autentyczność

  Jako pierwsza i jedyna w Polsce fundacja korporacyjna w kompleksowy sposób realizujemy misję aktywizacji zawodowej. Zaczęliśmy od współpracy z ERGO Hestią. Dziś tym doświadczeniem dzielimy się z innymi firmami.

doświadczenie z ERGO Hestią

Nasz zespół

Tworzymy zgrany zespół zdeterminowanych kobiet. Z dużym zaangażowaniem zmieniamy obraz niepełnosprawności w Polsce. Każda w nieco inny, charakterystyczny dla siebie sposób.

zobacz zespół

nagrody

To co robimy, ma dla nas dużą wartość. Choćby jedna, spełniona zawodowo osoba to nasz wielki powód do dumy! Staje się on jeszcze większy, kiedy świat docenia nasze starania.

więcej nagród
Medal Przyjaciela Integracji dla Prezesa Grupy ERGO Hestia

Medal Przyjaciela Integracji 2022

Historia Integralii

Piotr M. Śliwicki, ówczesny prezes ERGO Hestii, powołał Fundację Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia. Naszym zadaniem było wtedy tworzenie przyjaznych miejsc pracy w ERGO Hestii.

skąd pomysł na fundację?

Był 2004 rok. Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) w Polsce dopiero się rozwijała. Przypomnijmy, że dopiero w ramach tego nurtu firmy zaczęły robić rzeczy ważne dla środowiska i społeczności lokalnych. Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami było wtedy na niskim osiemnastoprocentowym poziomie – głównie w zakładach pracy chronionej.

czytaj więcej skąd pomysł na fundację
Chcesz być na bieżąco?